O Nas

NEWSDA to stosunkowo młoda, ale nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma, która powstała w sierpniu 2013 roku. Naszą podstawową działalnością jest produkcja mebli tapicerowanych (sof, łóżek i stolików nocnych), które eksportujemy na rynki krajów Unii Europejskiej (w większości do Niemiec i Francji) oraz na rynki azjatyckie. Nasze meble cieszą się wysoką jakością, estetycznym wyglądem i nowoczesnym designem.

W związku z epidemią oraz związanymi z tym ograniczeniami w życiu gospodarczym, nasza główna działalność na chwilę się zatrzymała i stanęła pod znakiem zapytania. Mieliśmy jednak na tyle szczęście, że był to jedynie moment na rozeznanie się w nowej sytuacji, a nie całkowity paraliż dotychczasowej działalności.
 
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie z obawą śledziliśmy wszelkie informacje napływające z kraju i z zagranicy. Z dnia na dzień wypracowane przez nas schematy pracy przestały mieć jakąkolwiek wartość. Z niepokojem obserwowaliśmy sytuację związaną z problematyką ochrony personelu medycznego, a dokładniej z brakiem środków ochrony osobistej.
 
Jako przedsiębiorstwo czujemy odpowiedzialność, za wpływ naszych decyzji i działań na społeczeństwo. W związku z tym, Zarząd firmy podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji maseczek i nieodpłatnym przekazaniu ich do pobliskiego szpitala. Staneliśmy w obliczu nowego wyzwania i wspieramy tych, którzy potrzebują teraz naszego wsparcia. W tę akcję zaangażowali się całym sercem wszyscy nasi pracownicy.
 
Z tej spontanicznej chęci niesienia pomocy, zrodziła się również nowa strategia działania firmy. Pragniemy dalej wspierać służbę zdrowia i dostarczać jej brakujące maseczki, a do tej inicjatywy chcemy włączyć każdego z Klientów. Kupując maseczkę dołączasz do akcji i pośrednio przekazujesz kolejną maseczkę na rzecz służby zdrowia. Pomaganie zaraża. Maseczka dla personelu medycznego pomaga chronić go przed zarażeniem. Pomagajmy zatem !